HaberlerSamsun HaberleriOsman Kara, görevine veda etti

Osman Kara, görevine veda etti - Samsun Haberleri

6 aydır yürüttüğü Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmenliği görevine veda eden Osman Kara'ya teşekkür eden Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ölmez, 'Osman ağabey görevinden ayrılıyor. Ancak dostluğumuz ve arkadaşlığımız ölünceye kadar devam edecek' dedi

Osman Kara, görevine veda etti

Haberaks TV stüdyolarında gerçekleşen programa;  Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Adnan ÖlmezBorsan Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Şenocak,  Haber Medya Grubu Genel Müdürü Ali Yılmaz Ergen, Haber Medya yöneticileri ve çalışanlar katıldı.

TEŞEKKÜR ETTİ

Programda konuşan Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ölmez, “Uzun dönemden beri beraber olduğumuz ama Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmenliği ile çalışmaya başladığımız Osman ağabey aramızdan ayrılıyor. Sadece görevinden ayrılıyor, dostluğumuz ve arkadaşlığımız ölünceye kadar devam edecek” şeklinde konuştu.

SEVGİ MESLEĞİ

Çok kritik bir süreçte görev aldığını ifade eden  Osman Kara ise, “Haber Medya’nın çalışanlarını tanıdığım ve çalıştığım için çok mutluyum. Bu meslek sevgi mesleğidir. Kurallarına uygun yapılırsa manevi hazzı büyüktür. Yazılması gerekeni yazdık, yalan yazmadık, çamur atmadık. Gönlüme sizleri alarak gidiyorum, hep gönlümde olacaksınız” diye konuştu.

Erdinç YILDIZ

SIRADAKİ HABER
}