HaberlerOnun hayali Samsunspor

Onun hayali Samsunspor

Sakatlanmasına rağmen takımını yalnız bıraktığı için gözyaşlarını boğulan ve Türkiye'nin gündemine oturan küçük sporcu Mehmet Kesikbaş, 'Hayalim birgün Samsunspor'da forma giymek' dedi

Onun hayali Samsunspor

ÜZÜNTÜM SEVİNCE DÖNÜŞTÜ

Vezirköprü Cumhuriyet Ortaokulu'nun 10 yaşındaki futbolcusu Mehmet Kesikbaş, İlkadım Atatürk Ortaokulu ile oynadıkları Okullararası Küçük Erkekler Futbol İl Şampiyonası'nda sergilediği davranış ile Türkiye'nin gündemine oturdu. Takımı yenildiği için dudağı patlamasında rağmen oyundan çıktığı için gözyaşlarına boğulan 7. sınıf öğrencisi Kesikbaş, tek hayalinin Yılport Samsunspor'da forma giymek olduğunu söyledi.

YALNIZ BIRAKTIĞIM İÇİN AĞLADIM

Maçın 12. dakikasında dudağı patladığı için kenara alınan Kesikbaş, "Takımım 1-0 yenilirken sakatlandım. Sağlık görevlisi maça devam edemeyeceğimi söyledi bende takımımı yalnız bırakmak istemedim. Maçın geriye kalan süresinde takımıma destek veremeyeceğim için gözyaşlarımı tutamamıştım. Takımımın kazanması halinde üzüntüm sevince dönüştü. Hayalim birgün Samsunspor'da forma giymek. Eğer futbolcu olursam aileme ev ve araba almak istiyorum" dedi.

'Bırak beni' diye yalvardı... Alkışlar sana çocuk

Minik Mehmet herkesi duygulandırdı... Haberimiz Türkiye gündeminde

Mustafa CİVELEK

SIRADAKİ HABER
}