HaberlerSamsunspor HaberleriÖnce rapor sonra kazı

Önce rapor sonra kazı - Samsunspor Haberleri

Futbol Şube Sorumlusu Mehmet Aydın, altyapı için yapılacak yeni tesis yerinin proje etüt çalışmalarının sürdüğünü söyledi. Aydın, 'Jeolojik-jeofizik zemin etüdü çalışmaları sonrası hazırlanacak geoteknik inceleme raporunun ardından ilk kazma vurulacak' dedi

Önce rapor sonra kazı

ZEMİN ARAŞTIRILIYOR

Yılport Samsunspor altyapısı için düşünülen yeni tesis için gerekli çalışmalar başlatıldı. Samsun Büyükşehir Belediyesi dolgu sahasında yapılan proje etüt çalışmalarının ardından inşaat yapım işlemlerine geçilecek. Projede gerekli çalışmaların yapıldığını belirten Yılport Samsunspor Futbol Şube Sorumlusu Mehmet Aydın, "Şu anda gerekli zemin etüt araştırmaları yapılıyor. Ön zemin incelemesinin ardından hazırlanacak raporla harekete geçilecek ve ilk kazma vurulacak" diye konuştu.

EN GÜZELİ OLACAK

Dolgu sahası olması nedeniyle ileriye dönük herhangibi bir sorun yaşamamak adına her şeyi en ince ayrıntısına kadar ölçüp biçiyoruz. Buna göre futbol antrenman ve müsabaka sahaları, açık ve kapalı tribünler, soyunma odaları ve tesisler, toplantı salonları, kapalı spor salonu, açık ve kapalı havuzlar, saha perdeleri, rüzgar tribünleri ve rejeneratif enerji trafoları ile peyzaj alanları projelendirilecek" dedi.

Salim YILDIZ

 

SIRADAKİ HABER
}