HaberlerSamsunspor HaberleriYılmaz Özeren: 'Rahat uyuyamıyoruz'

Yılmaz Özeren: 'Rahat uyuyamıyoruz' - Samsunspor Haberleri

Yılport Samsunsporlu orta saha Yılmaz Özeren, Haberaks TV mikrofonlarına önemli açıklamalar yaparken, 'Şampiyonluk gitti bunu umursamıyor değiliz. Eve gittiğimizde biz de rahat uyuyamıyoruz' dedi

Yılmaz Özeren: 'Rahat uyuyamıyoruz'

ELİMİZDEN GELENİ YAPTIK

Yılport Samsunspor'un devre arasında TFF 1. Ligi ekiplerinden Hatayspor'dan transfer ettiği orta saha Yılmaz Özeren, son haftalarda ilk 11'e adını yazdırmayı başardı. 4-0'lık Utaş Uşakspor galibiyetinin ardından Haberaks TV'ye önemli açıklamalar yapan Yılmaz, taraftarlara seslendi. Tecrübeli futbolcu, "Böyle maçlara konsantre olmak zor. Beklentiler çok yüksekti, bizden şampiyonluk isteniyordu. Biz elimizden geleni yaptık. Şimdi de önümüzde play-off maçları olacak. Bu maçları, bir anlamda play-offa hazırlık olarak önemsiyoruz" diye konuştu.

EN ÇOK BİZ ÜZÜLÜYORUZ

Tecrübeli futbolcu, "Maalesef şampiyonluk şansımız kalmadı. Futbolcular olarak biz en çok üzülenleriz. Taraftarlarımıza şunu söylemek istiyorum, her zaman destek olsunlar. İyisiyle kötüsüyle bu sezonu bitirelim ve inşallah iyi bitireceğiz. Eğer eleştirileceksek sezon sonunda her birlikte eleştirilelim. Çünkü lig hala devam ediyor. Kupayı aldığımızda inşallah hep beraber kutlayacağız. Biz eleştirilmesini de, hesap vermesini de biliriz. İyi niyetliyiz çok çalışıyoruz, şampiyonluk gitti ama bunu umursamıyor değiliz. Eve gittiğimizde biz de rahat uyuyamıyoruz" dedi.

SIRADAKİ HABER
}