HaberlerTrap atışlarına yoğun ilgi

Trap atışlarına yoğun ilgi

19 Mayıs İlçesi'nde Engiz Avcılar ve Atıcılar Derneği tarafından düzenlenen trap ve tek kurşun atışlarına yoğun ilgi gösterildi

Trap atışlarına yoğun ilgi

19 Mayıs İlçesi Dereköy Limanı'nda gerçekleştirilen trap atışı yarışmalarına Kaymakam Yavuz Güner, Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, İlçe Jandarma Komutanı Abdullah Tekelier ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Gerçekleştirilen organizasyonda konuşan Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, bu yıl ikincisini gerçekleştirilen trap atışlarına katılımın yoğun olmasından dolayı memnun olduğunu dile getirdi.

KAYNAŞMAYI ARTIRIYOR

Başkan Topaloğlu, ateşli silahların düğün, eğlence, karşılaşma sonrası sevinçlerde kullanılmasını doğru bulmadığını, atışa meraklı amatör olmaya aday sporculara, sporu sevdirmek, ata sporu atıcılığı geliştirmeyi sağlamak, avcılık ve atıcılıkla uğraşan doğasever sporcuların kendi aralarında kaynaşmayı amaçlayan bir spor dalı olduğunu belirterek, temsil eden Engiz Avcılar ve Atıcılar Derneği Başkanı Mehmet Katı ve üyelerine teşekkür etti.

300 SPORCU KATILDI

Engiz Avcılar ve Atıcılar Derneği Başkanı Mehmet Katı ise, "Yarışmaya Karadeniz'den 25 dernek ve yaklaşık 300 sporcu katılıyor. Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğümüz ve 19 Mayıs Belediye Başkanlığımız tarafından desteklenen bu faaliyetimizi her yıl düzenlemek istiyoruz" dedi. Atışlarda dereceye girenlere çeşitlere hediyeler verildi.

SIRADAKİ HABER
}