Haberlerİzmir HaberleriÇizmeli kedinin miniklerinden erken Anneler Günü kutlaması

Çizmeli kedinin miniklerinden erken Anneler Günü kutlaması - İzmir Haberleri

İzmir'in Menemen ilçesine bağlı Egekent Mahallesinde, 3-6 yaş grubu çocukların eğitim gördüğü anaokulun minik öğrencileri, Anneler Gününü bir hafta önce ebeveynlerinin de katıldığı kahvaltılı bir buluşmayla kutladı.

Çizmeli kedinin miniklerinden erken Anneler Günü kutlaması

Menemen ilçesinde, Çizmeli Kedi Anaokulunda okuyan miniklerin Anneler Gününü kutlaması için bir etkinlik düzenlendi. Foça karayolu üzerinde bulunan bir mekanda düzenlenen kahvaltı etkinliğine 100'e yakın minik ve ailesi katıldı. Canlı müzik eşliğinde ve öğretmenlerinin yönlendirmesiyle çimler üzerinde oynayan minikler anneleriyle dans etti. Tren oluşturup bahçe turlayan minikler ve aileleri, halat çekme yarışı gibi çeşitli yarışmalarda yaparak keyifli dakikalar geçirdi.
Özel Çizmeli Kedi Ana Okulu kurucusu Hatice Mevlüt ailelerin genel isteği doğrultusunda Anneler Gününü bir hafta öncesinden kutladıklarını, amaçlarının özel günleri çocuklara dolu dolu ve yaşatarak öğretmek olduğunu söyledi. Mevlüt, 'Okulumuzda basit bir kutlama yerine anne babaların hatta burada olduğu gibi büyükanne ve büyükbabalarında yer aldığı bir etkinlik yapmayı tercih ettik. Biliyoruz ki bu şekilde özel günleri, onlar ve bizler için unutulmaz kılacağız. Bunun ne kadar önemli olduğunu da onlara yaşatarak benimseteceğiz. Bizde öğretmenleri olarak tüm annelerimizin gününü sevgiyle saygıyla kutluyoruz' dedi.

Çizmeli kedinin miniklerinden erken Anneler Günü kutlaması

SIRADAKİ HABER
}