HaberlerMilletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, 'Hatalarımızı gidereceğiz'

Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, 'Hatalarımızı gidereceğiz'

AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, 'Artılarımızı, eksikliklerimizi hepsini masaya yatıracağız ve bu doğrultuda hatalarımızı da görerek daha doğrusu gidererek çalışmalarımızı sürdüreceğiz' dedi

Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, 'Hatalarımızı gidereceğiz'

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Karadeniz Bölge Koordinatörü olarak görev yapan Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, genel merkez tarafından yapılan yeni görevlendirme ile Ankara Koordinatörü oldu. Çalışmalarına başlayan Milletvekili Yılmaz, Altındağ Belediye Başkanı Asım Balcı, Mamak Belediye Başkanı Murat Köse, Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan, Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok ve Pursaklar Belediye Başkanı Ayhan Yılmaz'ı ziyaret ederek, belediye çalışmaları hakkında bilgi aldı, istişarelerde bulundu.

HER ZAMAN ÖNCELİKLİ OLACAK

Ziyaretlerinde açıklama yapan Yusuf Ziya Yılmaz, Türkiye'nin büyük hedeflere koştuğunu, hizmet yarışının yerelden genele koordineli bir şekilde devam etmesi gerektiğini söyledi. Yılmaz, “Halkı öteleyen değil öncelikli hale getiren, baş tacı yapan bir yönetim tarzı bizim vazgeçilmezlerimiz arasındadır. Yerel yönetimler halkımızla birebir, iç içe olan kamu birimleridir. Vatandaşlarımızla ilişkilerimizde, belediye hizmetlerimizde her alanda olduğu gibi 'tevazu, samimiyet ve gayreti' ön planda tutacağız. Seçimlerde sürekli dile getirdiğimiz ve parolamız haline gelen 'gönül belediyeciliği' vurgumuzu, eksiksiz yerine getirmek zorundayız. Bundan kesinlikle hiçbir taviz vermeyeceğiz. Halkımız bizden hizmet bekliyor. Kimseyi ayrıştırmadan, gönüllere de hitap ederek en iyi hizmeti sunmak zorundayız. Herkesin belediye başkanı algısını, eksiksiz yerine getirmeliyiz" diye konuştu.

HİZMETTEN BAŞKA DÜŞÜNCEMİZ YOK

"Üç günlük Kızılcahamam kampında halkımızın verdiği tüm mesajları çok iyi değerlendireceğiz, analiz edeceğiz" diyen Yılmaz, "Bizler halkına güvenen, verdiği kararlara saygı duyan, baş tacı yapan bir siyasi oluşumun mensuplarıyız. İstişare, değerlendirme, ortak akıl partimizin vazgeçilmezleri arasındadır. Önümüzdeki süreçte artılarımızı, eksikliklerimizi hepsini masaya yatıracağız ve bu doğrultuda hatalarımızı da görerek daha doğrusu gidererek halkımızla el ele, gönül gönüle çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bizim vatanımıza, milletimize hizmet haricinde hiç bir düşüncemiz yok” dedi.

SIRADAKİ HABER
}