HaberlerSamsun Haber: Samsun'da torbacı berbere gözaltı

Samsun Haber: Samsun'da torbacı berbere gözaltı

Samsun Haber: Samsun'da düzenlenen uyuşturucu operasyonunda polis ekipleri tarafından takibe alınan bir şahsın berber dükkanı ile bağlantılı şekilde uyuşturucu satışı yaptığı ortaya çıktı.

Samsun Haber: Samsun'da torbacı berbere gözaltı

Samsun Haber: Samsun Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şubesi ekiplerince düzenlenilen uyuşturucu operasyonunda takibe alınan bir şahsın berber dükkanı ile bağlantılı şekilde uyuşturucu satışı yaptığı ortaya çıktı.

Polis ekipleri tarafından bir süredir takip altında bulunan 19 yaşındaki O.S., üzerinde 4,22 gram sentetik uyuşturucu ile yakalandı.

BERBERİ DEPO OLARAK KULLANDILAR

Uyuşturucu satışı yaptığı iddiasıyla gözaltına alınan O.S.'nin, 19 Mayıs Mahallesi Ağbali Caddesi'nde bulunan bir berber ile bağlantılı olduğu tespit edildikten sonra dükkana operasyon düzenlendi. Berberde yapılan aramada 16 gram sentetik uyuşturucu, 17 extacy hap ve uyuşturucu satışından elde edildiği sanılan 1420 TL para ele geçirildi.
 
Aynı zamanda uyuşturucu içme düzeneği bulunan dükkan sahibi C.T de gözaltına alınırken, zanlılar daha sonra emniyete götürüldü.
 
Tayfur KARA
SIRADAKİ HABER
}