HaberlerKılıç'tan Kılıçdaroğlu sert tepki: 'O koltuktan gitmek zorunda kalırsın'

Kılıç'tan Kılıçdaroğlu sert tepki: 'O koltuktan gitmek zorunda kalırsın'

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik eleştirilerde bulundu. Kılıç, 'Bu milletin değerlerinden uzaklaşırsanız, millete hizmetkar olmazsanız, kontrollü oturduğunuz koltuktan gitmek durumunda kalırsınız' dedi

Kılıç'tan Kılıçdaroğlu sert tepki: 'O koltuktan gitmek zorunda kalırsın'

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, AK Parti Şanlıurfa İl Danışma Meclis toplantısına katıldı.

Kılıçdaroğlu'na yönelik eleştirilerini sürdüren Bakan Kılıç, "CHP’de ilginç şeyler olmaya başladı. İstifa edenler, kurultay isteyenler, biz artık bunla yapamayız diyenler var. Bu milletin değerlerinden uzaklaşırsanız, bu milletin değerlerine sarılmazsanız, millete hizmetkar olmazsanız, kontrollü oturduğunuz koltuktan gitmek durumunda kalırsınız" dedi.

SANA YAZIKLAR OLSUN

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun 15 Temmuz gecesi havalimanı önündeki tanklar yolu açtıktan sora Bakırköy Belediye Başkanının evine nasıl gittiğinin hesabını vermesi gerektiğini söyleyen Kılıç, “O hainler üç tane helikopterle, Cumhurbaşkanımızı Marmaris’te öldürmek için yola çıkıyor. O ölüm mangaları arıyor, tarıyor 15 dakika farkla Sayın Cumhurbaşkanımız oradan başka yere geçiyor. Kılıçdaroğlu çıkmış, 'kontrollü darbe' diyor. Yazıklar olsun sana. Ama sen İstanbul Havalimanı'na indin. Sonra görüntülerde ne var, 10 dakika bekliyor. O İstanbul VİP’in önündeki tanklar çekiliyor, Kılıçdaroğlu oradan gidiyor. Bakırköy Belediye Başkanının evine gidiyor. Sen önce oradan nasıl çıktın onun hesabını ver. Kimlerle ne konuşuldu da o FETÖ terör örgütü darbecilerinin başını çektiği o darbeciler o tankları çekti de seni oradan çıkarttılar” dedi.

SIRADAKİ HABER
}