HaberlerPrograma harfiyen uyacağız

Programa harfiyen uyacağız

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Ankara Koordinatörü Yusuf Ziya Yılmaz, 'Yeni çalışma ve hizmet programımıza harfiyen uyacağız. Bizlerin bir saniyemizi dahi boşa geçirme gibi lüksümüz yok' dedi

Programa harfiyen uyacağız

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başkanlığında Kızılcahamam'da gerçekleşen İstişare Toplantısı'na katılan AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı, Ankara Koordinatörü ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, toplantı hakkında değerlendirme yaptı. Yılmaz, önemli bir istişare ve değerlendirme toplantısının gerçekleştiğini, her şeyin masaya yatırılarak değerlendirildiğini ve yeni dönem için yol haritasının net bir şekilde çizildiğini söyledi.

ÖNCÜLÜK YAPACAK

AK Parti'nin 31 Mart Yerel Seçimleri öncesinde yayımladığı 11 maddelik manifestonun harfiyen uygulanacağı bir dönemin içerisine gidildiğini belirten Yılmaz, "Sayın Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımızın mesajları açık ve netti. Harfiyen uyulacağı ve üstüne elimizden ne geliyorsa katkı vereceğimiz çalışma programının içerisinde bulunuyoruz. Kızılcahamam'da çok verimli bir istişare ve değerlendirme sürecini geçirdik. Tüm teşkilatlarımız, belediye başkanlarımız halkımızla birlikte hizmet aşkıyla var gücümüzle çalışacağımız döneme adapte olduk. AK Parti’nin sahibi millettir. Tek vazifemiz millete hizmet etmektir. Türkiye'nin potansiyellerini harekete geçirmek için el ele vereceğiz. Gönül belediyeciliğini ön plana çıkararak aldığımız vekaletin hakkını vererek ülkemizi, şehirlerimizi değerleriyle birlikte geleceğe taşıyacağız. Bizlerin bir saniyemizi dahi boşa geçirme gibi lüksümüz yok. Bu bilinci hepimizin taşıması gerekli. Büyük bir sinerji oluşturarak, topyekun kalkınma, gelişme sürecini hep beraber başaracağız. Yeni yol haritamız milletimizin refahı, mutluluğu, güçlü Türkiye’nin sağlam temellerle yükselişine öncülük yapacak" şeklinde konuştu.

 

SIRADAKİ HABER
}