HaberlerSektörünün öncü ismi Öz Grup Branda

Sektörünün öncü ismi Öz Grup Branda

2012 yılında kurulan Öz Grup Branda, İlkadım'da 100. Yıl Bulvarı ve Canik'te Yeni Mahalle şubelerinde Samsun ve bölge illere hizmet veriyor

Sektörünün öncü ismi Öz Grup Branda

Alanında uzman çalışanları ve kaliteli hizmetiyle sektöründe öncü konumda bulunan Öz Grup Branda, otel, kafe, restoran, düğün salonu, alış veriş merkezleri gibi mekanlara pergola system, otomatik siyofin cam sistemleri ve kış bahçeleri ve mekan üstü kaplama konusunda hizmet veriyor.

UZUN ÖMÜRLÜ İŞLER

Firmalarının çalışmaları hakkında bilgi veren Öz Grup Branda İşletme Sahibi Gökhan Özkuy, “Kurulduğumuz günden bu yana kaliteden ödün vermeden çalışıyoruz. Müşteri memnuniyetini önemsiyoruz ve onların taleplerine, ihtiyaçlarına göre çalışma yapıyoruz. Deneyimli bir ekiple uzun ömürlü, dayanıklı işler yapıyoruz” dedi.

Öz Grup Branda’nın bugüne kadar Samsun’da gerçekleştirdiği projeler arasında Çiftlik Caddesi, Taşocak Sahil Restoran, Cafe Home, Orjin Cafe, Müdavim, Garaj, Jetlag, Çalıkuşu, Osmanlı Kahvecisi, Alaçatı Muhallebicisi, 80’ler 90’lar Kafe, Friends Kafe, Rüya Park Düğün Salonu, Meşe Tesisleri, Hayal Kahvesi, Hilton Otel ve Afacan AVM bulunuyor.

SIRADAKİ HABER
}