HaberlerBaşkan Doğan'dan çalışanlara sözleşme müjdesi

Başkan Doğan'dan çalışanlara sözleşme müjdesi

BEM-BİR-SEN üyeleriyle bir araya gelen Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, 'Sosyal denge sözleşmesi için de çalışmalarımız olacak. Mayıs ayınca çalışanlarımıza müjdeyi vereceğiz' dedi

Başkan Doğan'dan çalışanlara sözleşme müjdesi

Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası( BEM-BİR-SEN) Samsun Şube Başkanı Savaş Gayretli ve yönetim kurulu üyeleri, Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan’ı ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerini ilettiler. Doğan’ın makamında gerçekleşen görüşmede sosyal denge sözleşmesi konusu gündeme geldi. Gayretli, “Sendika olarak üyelerimiz ile birlikte yanınızdayız. Bu dönemde Sayın Başkanımızın samimiyeti ve iyi niyeti ile güzel çalışmalara imza atacağımıza eminim” diye konuştu.

HİZMET İÇİN YOLA ÇIKTIK

Başkan Doğan ise ziyaretlerinden ötürü Gayretli ve ekibine teşekkür ederek, “Başarı birlikte çalışma ile kazanılır. Bizler de çalışanlarımız ile birlikte ilçemize hizmet etmek için yola çıktık. Sosyal denge sözleşmesi için de çalışmalarımız olacak. Bu konuda bayramdan önce çalışanlarımıza müjdeyi vereceğiz” şeklinde konuştu.

SIRADAKİ HABER
}