HaberlerAsiyad'dan Kalaycı'ya ziyaret

Asiyad'dan Kalaycı'ya ziyaret

Ankara Samsunlu İş Adamları Derneği (ASİYAD) Yönetim Kurulu Başkanı Osman Yılmaz yönetim kurulu üyeleri ve Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Yılmaz ile birlikte Ayvacık Belediye Başkanı Halil Kalaycı'yı makamında ziyaret etti

Asiyad'dan Kalaycı'ya ziyaret

Ankara Samsunlu İş Adamları Derneği (ASİYAD) Yönetim Kurulu Başkanı Osman Yılmaz yönetim kurulu üyeleri ve Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Yılmaz ile birlikte Ayvacık Belediye Başkanı Halil Kalaycı’yı makamında ziyaret etti. Oldukça sıcak bir ortamda gerçekleşen ziyarette ASİYAD Başkanı Osman Yılmaz ve Çarşamba TSO Başkanı Ahmet Yılmaz; Ayvacık için Halil Başkanın güzel bir kazanım olduğunu, faydalı ve güzel hizmetler edeceğine inandıklarını dile getirerek hepimiz için hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

DESTEKLİYORUZ

Osman Yılmaz günün anısına özel olarak hazırlattığı plaketini Belediye Başkanı Halil Kalaycı’ya takdim ederek, Atatürk’ün Samsun’a çıkışının 100. Yılı etkinleri kapsamında düzenledikleri ASİYAD 4. Geleneksel İftar Programına davet etti. Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Ayvacık Belediye Başkanı Halil Kalaycı, "İlimize, ilçemize ve ülkemize değer katacak, hizmet edecek girişimleri destekliyoruz" dedi. Kalaycı, ASİYAD Başkanı Osman Yılmaz ile yönetimine, Çarşamba TSO Başkanı Ahmet Yılmaz’a nazik ziyaretleri için teşekkür etti.

SIRADAKİ HABER
}