HaberlerKocaeli HaberleriBaşkan Bıyık'tan esnaf turu

Başkan Bıyık'tan esnaf turu - Kocaeli Haberleri

Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, hafta sonu esnaf ziyaretleri de gerçekleştirerek vatandaşların sorunlarını dinledi.

Başkan Bıyık'tan esnaf turu

Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, hafta sonu Darıca merkezde esnafları ziyaret ederek sorun ve taleplerini dinledi. Oldukça yoğun geçen programlarına rağmen esnaf ziyaretleri gerçekleştiren Başkan Bıyık, esnafın her zaman yanında olacağını söyledi. Kendisinin de esnaf olduğunu ve esnafları her zaman önemseyeceğini belirten Başkan Bıyık, 'Esnaflar toplumun en önemli yapı taşlarından biridir. Esnafın güçlü olması toplumun da güçlü olmasını sağlar. Esnaflarımızı sürekli ziyaret ederek görüş ve önerilerini dinleyeceğiz. Sizlerin görüşleri bizim için önemli. Darıca'yı ortak akılla hep birlikte yöneteceğiz. Ortak amacımız Darıca'nın gelişmesi ve güzelleşmesi. Bunun için de hepimize görevler düşüyor. Hep birlikte adım atarak daha modern ve güzel bir Darıca inşa etmek için çalışacağız' dedi.
Öte yandan, Cumartesi ve Pazar günlerini mesaiye harcayan Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, Darıca'da yapımı devam eden çalışmaları yakından inceliyor. Darıca'nın trafik ve otopark sorunlarına öncelik veren ve bu konuda ivedilikle adımlar atacağını ifade eden Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, çalışmaları yerinde denetleyerek yetkililerden bilgiler alıyor. Darıca'nın daha modern bir kent olması için çalışacaklarını belirten Bıyık, seçim beyannamesinde verdiği sözleri de hayata geçirmek için saha çalışmalarına ağırlık verdiğini kaydetti.

SIRADAKİ HABER
}