HaberlerSamsunspor HaberleriYücel Uyar: 'Avantajla döneceğiz'

Yücel Uyar: 'Avantajla döneceğiz' - Samsunspor Haberleri

Yılport Samsunspor Teknik Menajeri Yücel Uyar, 'Sakaryaspor mücadelesi bu sezon oynayacağımız en önemli maç. Gerekli mücadeleyi sahaya yansıtıp ilk maçtan ya işi bitirerek, ya da çok avantajlı bir skorla dönmek istiyoruz' dedi

Yücel Uyar: 'Avantajla döneceğiz'

Yılport Samsunspor Teknik Menajeri Yücel Uyar, yarınki Sakaryaspor maçının sezonun en önemli karşılaşmalarından birisi olduğunun altını çizdi. Uyar, "Tüm küskünlük, kırgınlık, dargınlık ve geçmişi bir kenara bırakıp birlik olmanın zamanı geldi. Play-off müsabakaları telafisi olmayan maçlara sahne oluyor. Sakarya'daki ilk maçta ya işi bitirmek, ya da Samsun'a oldukça avantajlı bir skorla dönmek istiyoruz" diye konuştu.

SAMSUNSPOR TAM KADRO

Deneyimli futbol adamı Yücel Uyar, "Tam kadro olarak çalışıyoruz. İlyas Kubilay Yavuz da oynayabilecek durumda. Şu saatten sonra bunu saklayalım, riske etmeyelim gibi bir şey söz konusu değil. Özellikle Sakaryaspor maçından daha önemli bir maçımız yok. Tüm benliğimizi sahaya verip gerekli mücadeleyi yansıtacağız. Takımımızda hava çok iyi. Bir kaç haftadan bu yana sadece play-off odaklı çalışmak bize avantaj sağlayacak" dedi.

SIRADAKİ HABER
}