HaberlerAlın terimiz cevap olacak

Alın terimiz cevap olacak

Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç, 'Halkımızın beklentilerine, yönetim biçimimizdeki üretim ve alın terimizle cevap vereceğiz. Çok çalışacağız ve kentimizi güzelleştireceğiz' dedi

Alın terimiz cevap olacak

Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç, esnaf, vatandaş ve pazarcı esnafıyla bir araya geldi. Esnafla ve alışveriş yapan vatandaşlarla sohbet eden Ali Kılıç, vatandaşların istek ve sorunlarını dinledi, ramazan ayının hayırlara vesile olması temennisinde bulundu.

BARIŞ GETİRSİN

Esnafa hayırlı işler dileyen Başkan Kılıç, ramazan ayının tüm dünyaya birlik, beraberlik, barış, huzur, mutluluk, bolluk ve bereket getirmesini diledi. Kılıç, “Seçim sürecinde ifade ettiğimiz gibi her zaman halkla içe içe, gönül gönüle olacağız. Halkımızın beklentilerine, yönetim biçimimizdeki üretim ve alın terimizle cevap vereceğiz. Çok çalışacağız ve kentimizi tüm kadromuzla birlikte daha fazla güzelleştireceğiz. Terme'nin potansiyeli ve enerjisini çok iyi biliyoruz. Amacımız; hemşehrilerimizin bize olan güvenini ve teveccühünü boşa çıkartmamak. Bunun için de üstün bir gayret göstereceğiz” diye konuştu.

SIRADAKİ HABER
}