HaberlerSamsunspor HaberleriÖnce Ata'ya sonra Sakarya'ya

Önce Ata'ya sonra Sakarya'ya - Samsunspor Haberleri

Yılport Samsunspor'da idari ve teknik ekip ile futbolcular, Samsun Cumhuriyet Meydanı'nda bulunan Atatürk Anıtı'nı ziyaret etti. Ardından Uluslararası Çarşamba Havalimanı Vip çıkışından İstanbul'a uçan kafile, oradan da Sakarya'ya gidecek.

Önce Ata'ya sonra Sakarya'ya

BÜYÜK SÜRPRİZ

Yılport Samsunspor, Sakaryaspor maçı için bu kente hareket etti. Yolculuk öncesi idare ve teknik ekip ile futbolcular, Samsun Cumhuriyet Meydanı'nda bulunan Atatürk Anıtı'nı ziyaret etti. Tüm takım takım elbiseli anıt önündeki fotoğraf çekiminin ardından Çarşamba Uluslararası Havalimanı'na giden kafileyi bir sürpriz bekliyordu. Samsun Valisi Osman Kaymak ve Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, takımı havalimanında karşıladı, takım için özel olarak Vip çıkışı açıldı.

'VİP'TEN ÇIKTILAR

Uluslararası Çarşamba Havalimanı Vip bölümünden çıkış yapan Yılport Samsunspor futbolcularını tek tek selamlayan Vali Osman Kaymak ve Başkan Mustafa Demir, onlara olan güvenlerini ortaya koydu. Yolculuğa 'Vip'ten başlayan oyuncular ise şaşkınlıklarını gizleyemedi. Samsun'dan İstanbul'a giden kafile, buradan da karayoluyla Sakarya'ya geçecek. Tam kadro Sakarya'ya giden Yılport Samsunspor Sapanca'da konaklayacağı otele yerleşip, son çalışmasını da yaptıktan sonda maç saatini beklemeye başlayacak.

SİZE GÜVENİYORUZ

Samsun Valisi Osman Kaymak ve Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, takıma hitaben konuşma yaparak, onlara olan güvenlerini ortaya koydu. Futbolcular da, galibiyetle dönme sözü verdi.

SIRADAKİ HABER
}