HaberlerSamsun HaberleriSamsun'da Lösemili küçük Çınar'ın hayali gerçek oldu!

Samsun'da Lösemili küçük Çınar'ın hayali gerçek oldu! - Samsun Haberleri

Samsun İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz ve Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü personeli lösemi nedeniyle ilik nakli yapılarak tedavisi devam eden, polisleri çok seven ve polis kıyafeti giymek isteyen küçük Çınar'a polis kıyafeti hediye etti.

Samsun'da Lösemili küçük Çınar'ın hayali gerçek oldu!

Samsun'un Atakum ilçesinde yaşayan ve 2 yıldır  lösemi ile mücadele eden Çınar Tamalıoğlu'nun (4) en büyük hayali polis kıyafeti giymekti. Küçük Çınar'ın ailesi de bu konu üzerine Samsun İl Emniyet Müdürlüğü'ne mail attı. Maili alan Samsun İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz, Toplum Destekli Polislik Şube Müdür Vekili Şule Bodur ve Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü personeli ile birlikte Çınar'a moral ziyareti gerçekleştirdi.


KÜÇÜK ÇINAR'A POLİS KIYAFETİ HEDİYE EDİLDİ

Çınar'ın hastalığı ve iyileşme dönemleri hakkında ailesinden bilgi alan İl Emniyet Müdürü Yavuz, ayrıca Çınar'a çeşitli hediyeler verdi ve geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Küçük Çınar'ın polisleri çok sevdiğini ve polis kıyafeti giymek istediğini bilerek ziyarete giden Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü personeli ise Çınar'a Polis kıyafeti hediye etti. Kıyafeti görünce çok mutlu olan Çınar hemen polis kıyafetlerini üzerine giydi. Ziyaretten ve hediyelerden dolayı mutlu olan Çınar'ın ailesi İl Emniyet Müdürü Yavuz ve Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü personeline teşekkür etti.

İHA

SIRADAKİ HABER
}