HaberlerSakarya HaberleriSerdivanlı muhtarlar iftar sofrasında buluştu

Serdivanlı muhtarlar iftar sofrasında buluştu - Sakarya Haberleri

Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar ve İlçe Kaymakamı Muhsin Çatmadım, iftar programında muhtarlarla buluştu.

Serdivanlı muhtarlar iftar sofrasında buluştu

31 Mart seçimlerinin ardından görevlerini yeni muhtarlara devreden eski muhtarlara Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, İlçe Kaymakamı Muhsin Çatmadım iftar programında buluştu. Başkan Alemdar, Ramazan'ın birlik ve beraberliğin taçlandığı, yardımlaşma ve dayanışma gibi güzel tüm hasletlerin tezahür ettiği bambaşka bir atmosfere sahip olduğunu belirterek bu güzel ayda Serdivan'a hizmet etme gayesiyle her zaman birlikte hareket ettikleri muhtarlarla bir araya gelmekten mutluluk duyduklarını söyledi.
İftar sonrası 31 Mart yerel seçimlerinin ardından görevlerini yeni muhtarlara devreden eski muhtarlara protokol üyeleri tarafından hizmetlerinin anısına plaket takdim edilirken programda duygulu anlar yaşandı. Bugüne kadar tüm muhtarlarla uyum içerisinde çalıştıklarını, millete hizmet yolunda her zaman birlikte hareket ettiklerini belirterek, görevi yeni arkadaşlarına devreden eski muhtarlara yeni hayatlarında sağlık ve mutluluk dileyen Başkan Alemdar, yeni muhtarlara da hayırlı olması temennisinde bulunarak görevlerinde başarılar diledi.
Serdivan İlçe Kaymakamı Muhsin Çatmadım da kurulan dostlukların baki olacağını ifade ederek, 'Bu mübarek günde birliğimizin, beraberliğimizin, kuvvetimizin ve huzurumuzun ülke olarak devam etmesini temenni ederim. Görev itibariyle aramızdan ayrılacak olan muhtarlarımıza teşekkür ederim. Ayrılsalar da dostluğumuz daim olacaktır. Yeni seçilen ve hala devam etmekte olan muhtarlarıma görevlerinde başarılar dilerim' ifadelerini kullandı.

SIRADAKİ HABER
}