HaberlerCanik yetimlere sahip çıkıyor

Canik yetimlere sahip çıkıyor

Haber Medya Grubu Genel Müdürü Ali Yılmaz Ergen'in ziyaret ettiği Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı' 'Önümüzdeki hafta içinde ilimizde bulunan tüm yetimlere iftar vereceğiz. Canik bölgesinde yaşayan yetimlere ise kıyafet alacağız' dedi

Canik yetimlere sahip çıkıyor

Haber Medya Grubu Genel Müdürü Ali Yılmaz Ergen, Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı’yı makamında ziyaret etti. Ergen, Başkan Sandıkçı’ya hayırlı olsun temennisinde bulundu. Sandıkçı ise Ergen’e yeni görevinde başarılar diledi. Ergen ziyarette ayrıca Ağrı Hamur Belediye Başkanı Cezmi Ergül ile de görüştü.

EVLERE SICAK YEMEK

Başkan Sandıkçı, ziyaret sırasında ramazan ayında yapılan belediye çalışmaları hakkında açıklamalarda bulundu. Canik Belediyesi olarak geçen yıllardan farklı bir program gerçekleştirdiklerini ifade eden Sandıkçı, “Bu alanda bazı konserleri, programları ve toplu iftarları iptal ederek bu işin maneviyatına uygun olarak gerçek ihtiyaç sahiplerinin yerinde tespit ederek vatandaşın evine sıcak yemek servisi başlattık. Bunla alakalı bin kişilik sıcak yemeği her gün evlerine teslim ediyoruz. Sıcak yemek istemeyip gıda takviyesi isteyen ailelerimize de gıda paketi dağıtacağız. Ramazan ayı içerisinde 2 bin 500 koli dağıtacağız. Tüm ramazan boyunca, ilçemizde yaşayan vatandaşlarımızın kapısını çalarak evlerinde iftarı beraber yapıyoruz. Akabinde ise her gün farklı mahallede teravih programları sürüyor. Namaz çıkısında ise mahalle sohbetleri yaparak vatandaşların sorunlarını dinliyoruz. Önümüzdeki hafta içinde ilimizde bulunan tüm yetimlere iftar vereceğiz. Canik bölgesinde yaşayan yetimlere ise kıyafet alacağız. Anneleri ile birlikte iftar yapacağız ve gün içinde mağazaya getirerek kıyafet alacağız. Akşam ise iftarımızı beraber açacağız” dedi.

Erdinç YILDIZ

SIRADAKİ HABER
}