HaberlerTerme Belediye Başkanı Ali Kılıç,: 'Tek çabamız; iyi hizmet'

Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç,: 'Tek çabamız; iyi hizmet'

Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç, 'Terme Belediyesi olarak halkımıza en iyi hizmeti götürme çabasındayız. Bunun yanında halkımızı her fırsatta dinliyoruz' dedi

Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç,: 'Tek çabamız; iyi hizmet'

Terme Kaymakamı Mehmet Parlak başkanlığında, vatandaşların istek, şikayet, önerileri dinlemek ve sorunlarına çözüm bulmak amacıyla Belediye Başkanı Ali Kılıç, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri, mahalle muhtarı ve mahalle halkının katılımı ile Bazlamaç ve Kocaman mahallelerinde ‘halka buluşma’ toplantısı gerçekleştirildi.

GÖNÜL GÖNÜLE BAŞARACAĞIZ

Mahalle sakinlerine konukseverliklerinden dolayı teşekkür eden Başkan Kılıç, hemşehrilerinin görüş ve taleplerinin kendilerine ışık tuttuğunu vurguladı. Terme’nin geleceğine yönelik proje ve hizmetlere vatandaşların görüşünü alarak karar vereceklerini de belirten Kılıç, “Terme’miz, önümüzdeki 5 yıllık hizmet döneminde yaşamaktan mutluluk duyacağınız, tüm ihtiyaçlarınızın karşılandığı bir şehir olacak inşallah. Bunu da yine sizlerle birlikte el ele, gönül gönüle vererek başaracağız. Çünkü bizim ortak sevdamız Terme” ifadelerini kullandı.

SIRADAKİ HABER
}