HaberlerSamsunspor HaberleriSuat Çakır: '2 net penaltımız verilmedi'...Adalet yerini bulacak

Suat Çakır: '2 net penaltımız verilmedi'...Adalet yerini bulacak - Samsunspor Haberleri

Basın Sözcüsü Suat Çakır, 'Sakarya maçında 2 net penaltı pozisyonumuz verilmedi. 3 gol pozisyonundan da yararlanamadık. Hakem Kadir Sağlam'ın acaba vicdanı rahat mıdır? İlahi adalet pazartesi akşamı Samsun'da yerini bulacak' dedi

Suat Çakır: '2 net penaltımız verilmedi'...Adalet yerini bulacak

2 PENALTIMIZ VERİLMEDİ

Yılport Samsunspor Basın Sözcüsü Suat Çakır, Sakaryaspor ile oynanan ve 1-0'lık skorla kaybedilen play-off çeyrek final ilk tur maçıyla alakalı sert açıklamalarda bulundu. Hakemler tarafından yine engellendiklerini dile getiren Çakır, " Sakaryaspor ile oynanan ilk maçta net 2 penaltı pozisyonumuz verilmedi. İlyas Kubilay Yavuz ve Yılmaz Özeren'in pozisyonları yüzde yüz penaltı idi. Adalet herkes için varsa Samsunspor için neden yok" dedi.

İYİ MÜCADELE ETTİK

Çakır ayrıca, "Taraftar baskısı altında kalan maçın hakemleri bu durumda adaleti nasıl sağlayacak? Tabiki bizimde kaçırdıklarımız ve atamadıklarımız var. Mücadelelerinden dolayı futbolcularımızı kutlarım. İyi mücadele ettik. Golün dışında pozisyon vermedik. Ama hakemler yüzünden sezon boyunca puanlarımız gasp edildi. Bu gaspa artık 'dur' denmeli. Emeklerimiz bu şekilde elimizden alınmamalı. Ben inanıyorum ki Pazartesi akşamı ilahi adalet yerini bulacak" dedi.

Salim YILDIZ

 

SIRADAKİ HABER
}