HaberlerSamsun Haberleriİftara sürpriz misafir

İftara sürpriz misafir - Samsun Haberleri

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç ve eşi Asuman Kılıç, ilçenin Altınkaya Mahallesi'nde ikamet eden bir ailenin kapısını çalarak iftar misafiri oldu

İftara sürpriz misafir

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, eşi ile birlikte ramazan ayının dördüncü akşamı Altınkaya Mahallesi’nde oturan Çağlayan ailesinin çat kapı misafiri oldu. Başkan Kılıç, ramazan ayı içerisinde farklı zamanlarda bu ziyaretleri sürdüreceğini belirtti.

ÖZEL PROGRAM HAZIRLIĞI

Başkan Kılıç, “İçerisinde bin aydan daha hayırlı bir geceyi barındıran bu mübarek ayda, iftar sofralarımızı bereketlendirmek, sevgi ile kardeşlik bağlarımızı güçlendirmek için daha fazla gayret göstermeliyiz. Bu anlamda ben de vatandaşlarımıza çat kapı misafir olarak iftar sofralarında onlarla birlikte olmak, ramazanın manevi hazzını vatandaşlarımızla paylaşmak istiyorum. Bu yıl her mahallede ayrı iftar programı düzenlemeyi düşünmediğimizi daha önce belirtmiştim. Ancak ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın Aşevimiz ve Kavakpınar Mahalle Muhtarlığı önünden iftar ve sahur yemeklerini alabilecekleri iki ayrı nokta oluşturarak her gün 2 bin kişilik yemek dağıtımlarımızı sürdürüyoruz. Bu yıl mübarek Kadir Gecesi’nde, 15 Temmuz Demokrasi Meydanımızda büyük bir iftar programı düzenleyerek halkımızla buluşacağız. İftarın ardından aynı yerde İlçe Müftülüğümüzle birlikte bir program icra ederek inşallah geceyi huşu içerisinde geçireceğiz” dedi.

SIRADAKİ HABER
}