HaberlerToyota Plaza Derindere Koçak'ta fırsatlar mayıs ayında da devam ediyor

Toyota Plaza Derindere Koçak'ta fırsatlar mayıs ayında da devam ediyor

Samsun Toyota Plaza Derindere Koçak'ta  cazip ödeme seçenekleri ve avantajlı fiyatlar mayıs ayında da devam ediyor. '2019 Türkiye'de Yılın Otomobili' seçilen Yeni Corolla'nın hibrit ve benzinli seçenekleri ÖTV ve hurda teşviği ile çok cazip fiyatlarla satışa sunuluyor.

Toyota Plaza Derindere Koçak'ta fırsatlar mayıs ayında da devam ediyor

LANSMANA ÖZEL FİYATLAR

Toyota Plaza Derindere Koçak’ın  Mayıs ayı kampanyasında 2019 model Yeni Corolla benzinli 95 bin 800 TL’den başlayan hurda teşvikli fiyatlarla, 2019 Yeni Corolla Hybrid modelleri ise 142 bin 450TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor.  Toyota Plaza Derindere Koçak’ta mayıs ayı fırsatları Yeni Corolla ile sınırlı kalmıyor. Geçtiğimiz haftalarda Türkiye yollarına çıkan Yeni RAV4 Hybrid 336 bin TL, Yeni Camry Hybrid ise 479 bin TL’den lansmana özel fiyatlar ile müşterilerini bekliyor.

TAKAS İMKANI DA VAR

31 Mayıs tarihine kadar Toyota Plaza Derindere Koçak’ta geçerli olacak kampanya kapsamında ÖTV teşviki ile C-HR Hybrid 157 bin 700 TL’den başlayan anahtar teslim fiyatlarla satışa sunuluyor. Hurda teşviki ile Yaris’in benzinli seçeneği 77 bin 100 TL’den, Yaris Hybrid 127 bin 500 TL’den, C-HR 1.2 Turbo versiyonu ise 130 bin 900 TL’den başlayan fiyat avantajlarıyla satılıyor.  Yüzde 2.14’den başlayan faiz oranları ve her bütçeye göre şekillendirilebilen 60 aya varan vade seçenekleri ile Toyota Plaza Derindere Koçak’ın mayıs kampanyasından yararlananlar için markası ne olursa olsun eski araçlarını değiştirip yeni bir Toyota almak isteyenlere “takas” imkanı da bulunuyor.

 

 

 

SIRADAKİ HABER
}