HaberlerSamsun Hava Durumu HaberleriSamsun'da sıcaklıklar artacak

Samsun'da sıcaklıklar artacak - Samsun Hava Durumu Haberleri

Meteorolojinin hava durumu tahminlerine göre yarından itibaren Samsun'da hava sıcaklığı 3-4 derece yükselecek. Hafta boyunca, havanın parçalı bulutlu olması bekleniyor

Samsun'da sıcaklıklar artacak

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan hava durumu tahminlerine göre, yağışlı hava, bu hafta etkisini yitirecek. Yurt genelinde sıcaklıkların artması beklenirken, batı gölgelerde ise güneşin görülmesiyle sıcaklığın 3-4 derece artması bekleniyor.

CUMA YAĞIŞ VAR

Pazartesi günü yurdun büyük kısmında güneş görülecek. Yağış çok dar bir alanda, Doğu Karadeniz'de etkili olacak. Samsun’da bugün hava sıcaklığının en yüksek 19 derece, en düşük ise 12 derece, havanın ise parçalı bulutlu olması tahmin ediliyor. Bugün en düşük sıcaklık Ladik’te 6 derece olacak. En yüksek sıcaklık ise 25 derece ile Vezirköprü ilçesinde görülecek. Yarından itibaren hava sıcaklığı tüm ilçelerde 3-4 derece artacak. Perşembe günü ise en yüksek sıcaklığın Vezirköprü ilçesinde 33 derece ile olması bekleniyor. Cuma gününden itibaren hava sıcaklığının düşmesi bekleniyor. Havza, Kavak, Ladik, Salıpazarı ve Vezirköprü ilçelerinde ise sağanak yağış etkisini gösterecek.

 

SIRADAKİ HABER
}