HaberlerSamsunspor HaberleriYücel Uyar: 'Sakarya'daki oyun turu getirecek'

Yücel Uyar: 'Sakarya'daki oyun turu getirecek' - Samsunspor Haberleri

Yılport Samsunspor Teknik Menajeri Yücel Uyar, 'Sakarya'da çok iyi oynadık ama sonuca yansıtamadık. Aynı oyunu, en az 25 bin taraftarımızın önünde oynarsak, turu geçeriz. Taraftarımız biletlere hücum etti. İnşallah onları da mahçup etmeyeceğiz' dedi

Yücel Uyar: 'Sakarya'daki oyun turu getirecek'

SKORA YANSIMADI

Yılport Samsunspor Teknik Menajeri Yücel Uyar, Sakaryaspor'la oynayacakları rövanş maçının belki de şampiyonluk kapısını aralayacağını ifade etti. Uyar, "İlk maçı değerlendirecek olursak, maçın genel anlamında oyun inisiyatifini elinden bulunduran tarafı bizdik. Net pozisyonlarımız vardı. Rakibimize duran toplar dışında fırsat vermedik. Ancak oyun kontrolünü kaybettiğimiz anlarda golü yedik. Yediğimiz golden sonra telafi için fırsatlar bulsak da, değerlendiremedik. Kısacası oyunumuz skora yansımadı" diye konuştu.

BU AKŞAM BU İŞ BİTECEK

Yücel Uyar, "Oynadığımız maçlar skoru üretmemiz gereken mücadeleler. Takımımıza gerekli uyarıları yaptık. Onlar da işin bilincinde. Rövanşta ilk hedefimiz erken gol olup skoru dengelemek. Bizim inancımızda bir eksilme yok. Hatta Sakarya'daki oyunu görünce inancımız daha da arttı. Şimdi yapmamız gereken bu iyi oyuna gol eklemek. Bu akşam arkasına en az 25 bin taraftarını almış bir Samsunspor sahada olacak. Taraftarımızın desteğiyle de turu geçeceğiz. Sakarya'daki oyunu ortaya koyduğumuzda tur kendiliğinden gelecektir" dedi.

SIRADAKİ HABER
}