Şampiyon taraftar - Samsunspor Haberleri

Ramazan Ayı ve maçın iftara yakın olmasına rağmen günlerdir yapılan çağrılara yanıt veren Samsunsporlu taraftarlar, 19 Mayıs Stadı'na akın etti. Tribünde rekor kırıldı. Takım sezonu 2. Lig'de, taraftar ise şampiyon olarak tamamladı

Şampiyon taraftar

30 BİNE YAKIN

Yılport Samsunspor taraftarı, Ramazan Ayı ve maçın iftara yakın olmasına rağmen takımını yalnız bırakmadı. Tribünde olan taraftarla ilgili net rakam açıklanmazken 30 bine yakın futbol sever stattaki yerini aldı. 90 dakika boyunca hiç susmayan taraftarlar, alınan beraberlik ve takımın sezona ermen havlu atmasıyla büyük üzüntü yaşadı. Bu büyük yıkıma rağmen en ufak bir tatsızlık olmazken, taraftarlar teknik ekip ve futbolcuları protesto etti.

ÜZÜNTÜ YAŞADILAR

Sezon başından bu yana iç saha deplasman demeden tüm maçlara giden taraftarlar, takımları 2. Lig'de kalsa da adeta sezonun şampiyonun oldu. Kırmızı- Beyazlılar seyirci ortalamasıyla bir çok Süper Lig takımını bile geride bıraksa da, bu durum maalesef sahadaki futbolcuları sekon boyunca ateşleyemedi. Maçın ardından taraftarlar, 'Bu sene şampiyon yine taraftar' diye tezahürat atarken, stadı terk edenlerin üzüntüleri yüzlerine yansıdı.

SIRADAKİ HABER
}