HaberlerSamsunspor HaberleriSamsunspor taraftarı böyle seslendi: 'Gerekeni yap başkan'

Samsunspor taraftarı böyle seslendi: 'Gerekeni yap başkan' - Samsunspor Haberleri

Yılport Samsunspor taraftarı, maçın ardından işadamı Yüksel Yıldırım'a seslenerek, 'Gerekeni yap başkan' dedi. Taraftarları dinleyen Yıldırım ise sosyal medya hesabından, 'Artık eski sistem değişecek. Yönetim kurulu, yeni sportif direktör ve yeni scout ekibi takımı kuracak' diye açıklamada bulundu

Samsunspor taraftarı böyle seslendi: 'Gerekeni yap başkan'

HAYALLERİMİZ YIKILDI

Yılport Samsunspor'un Sakaryaspor'a elendiği maçın ardından Samsunspor A.Ş.'nin en büyük ortaklarından Yıldırım Holding İcra Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım, stadı üzgün terk etti. Yıldırım'ın etrafında toplanan taraftarlar, "Bu takım hayallerimiz yıktı başkanım. Gerekeni yapın" diye sitemlerini iletti. Taraftarları dinleyen Yıldırım ise, "Merak etmeyin, biz buraya başarı için geldik. İlk yıl olmadı. Gerekeni yapacağız" diye konuştu.

TAKIMI BİZ KURACAĞIZ

Sosyal medya hesabından da bir açıklama yapan Yüksel Yıldırım, "Bu sene takımı biz kuracağız. Geçen yıl fazla işin içine girmemiştik. Ancak artık bir yönetim kurulu, yeni sportif direktör ve yeni scout ekibi var. Takım ekip halinde kurulacak. Eski sistem değişecek. Biraz sabırlı olun" diye tweet attı. Yıldırım'ın bu açıklamalarına yorum yapan taraftarlar, kendi kişisel fikirlerini de paylaştı. Taraftarlar önceliğin iyi bir teknik adama verilmesinden yana.

SIRADAKİ HABER
}