HaberlerErgen ve Özen'den belediye ziyaretleri

Ergen ve Özen'den belediye ziyaretleri

Haber Medya Grubu Genel Müdürü Ali Yılmaz Ergen ve Haber Medya Grubu Satış Destek Şefi Yalçın Özen, Çarşamba, Terme ve Salıpazarı belediyelerini ziyaret etti

Ergen ve Özen'den belediye ziyaretleri

Haber Medya Grubu Genel Müdürü Ali Yılmaz Ergen ve Haber Medya Grubu Satış Destek Şefi Yalçın Özen, Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan’ı ziyaret etti ve görevinde başarılar diledi. AK Parti Çarşamba İlçe Başkanı Taner Özden ve Çarşamba Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Emre Gündem de ziyarette hazır bulundu. Başkan Doğan, nazik ziyaretler için Ergen ve Özen’e teşekkür etti.

BAŞARI DİLEDİLER

Ergen ve Özen daha sonra Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç ile bir araya geldi. Başkan Kılıç’ı makamında ziyaret eden Ergen ve Özen, Kılıç’a yeni görevinde başarılar diledi. Kılıç ise ziyaret için teşekkürlerini iletti. Ziyarete AK Parti Terme İlçe Başkanlığı Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı İsmail Kethüda da eşlik etti. Ergen ve Özen, son olarak Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül’ü makamında ziyaret etti ve görevinde başarılar diledi. Başkan Akgül ise nazik ziyaretleri için Ergen ve Özen’e teşekkür etti.

Ergen ve Özen, Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç’a başarı dileklerini iletti.

Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan ile bir araya gelen Ergen ve Özen, hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Ergen ve Özen, Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül’ü makamında ziyaret etti.

SIRADAKİ HABER
}