HaberlerSamsun HaberleriMeral Akşener'in Samsun programı belli oldu

Meral Akşener'in Samsun programı belli oldu - Samsun Haberleri

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in, 19 Mayıs Pazar günü Samsun ziyaretinin detayları belli oldu. Akşener başkanlığında Genel İdare Kurulu, İlkadım Belediyesi yeni hizmet binasında toplanıyor

Meral Akşener'in Samsun programı belli oldu

Atatürk'ün Samsun'a çıkışının 100. Yıl dönümünde tüm siyasi parti başkanları Samsun’da olacak ve Samsun tarihini bir ana tanıklık edecek. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, genel idare kurulu ve İYİ Partili vekiller, 19 Mayıs’ta Samsun’da olacak. İYİ Parti İl Başkanı Recep Güleroğlu, Meral Akşener’in Samsun programının detaylarını açıkladı.

İFTARA KATILACAK

Meral Akşener’in 19 Mayıs Pazar günü Ankara’daki kutlamalara katıldıktan sonra Samsun’a geleceğini belirten İl Başkanı Recep Güleroğlu, “Saat 17.00’da Genel Başkanımız Meral Hanım, İlkadım Belediyesini ziyaret edecek. 17.30’da ise İlkadım Belediyesi yeni hizmet binasında ise Genel İdare Kurulumuzun (GİK) toplantısı gerçekleşecek. Akşam ise Derebahçe Sosyal Tesisleri'nde düzenlenen iftar yemeğine katılacak” dedi. Genel İdare Kurulu toplantısı sonrası 100. Yıl için deklarasyon yayınlanması bekleniyor.

Erdinç YILDIZ

SIRADAKİ HABER
}