HaberlerSamsun HaberleriMedicana'dan bir sözleşme daha

Medicana'dan bir sözleşme daha - Samsun Haberleri

Medicana International Samsun Hastanesi, kurumsal anlaşmalarına Memur Sendikaları Konfederasyonu Samsun İl Başkanlığı ile yapmış olduğu kurumsal sağlık sözleşmesini de ekledi.

Medicana'dan bir sözleşme daha

Sözleşme; Memur Sendikaları Konfederasyonu Samsun İl Başkanı Hamdi Yıldız ve Medicana International Samsun Hastanesi Genel Müdürü Güner Armutlu arasında imzalandı. Her iki taraf arasında yapılan protokol gereği; Memur Sendikaları Konfederasyonuna bağlı sendika mensupları ve bakmakla yükümlü oldukları birinci dereceden aile bireyleri, Medicana International Samsun Hastanesi’nin sunmuş olduğu ayrıcalıklı ve kapsamlı sağlık hizmetiyle buluşuyor.

KALİTELİ HİZMETİN ADRESİ

Yapılan protokol hakkında bilgi veren Medicana Samsun Hastanesi Genel Müdürü Güner Armutlu, “Medicana International Samsun Hastanesi olarak yapmış olduğumuz kurumsal anlaşmaları çok önemsiyoruz. Hastanemizde vermiş olduğumuz hizmetlerin geniş kesimlerce kabul görmesi ve Samsun halkının teveccühünü kazanmış olmak bizleri onurlandırıyor. Bugün Medicana International Samsun Hastanesi; Medicana Sağlık Grubunun, Karadeniz ve bölge ülkelere açılan kapısı konumundadır. Sunmuş olduğumuz dahili ve cerrahi branşlardaki sağlık hizmetleri yanında özellikli bölümlerden Onkoloji Merkezimiz, Tüp bebek Merkezimiz, Romatoloji, Endokrinoloji bölümümüz, Gastroenteroloji, Ağız ve Diş Sağlığı, Medikal Estetik ve tam teşekküllü Fizik Tedavi Hizmetlerimiz ile de Samsun ve bölge halkına kaliteli sağlık hizmeti sunmaktayız” dedi.

UZMAN KADRO İLE HİZMET

Armutlu, “Dahili ve cerrahi branşlarımızda hizmet veren uzman hekim kadromuz ve her geçen gün genişleyen gerek uzman gerekse akademik kadromuzla kaliteli sağlık hizmetimizi ekonomik koşullarla geniş kitlelere ulaştırma amaç ve arzusundayız. Bu vesileyle; Memur Sendikaları Konfederasyonu Samsun İl Başkanlığı Yönetimi ve üyelerine hastanemizin uluslararası standartlarda sunmuş olduğu hizmetlerden yararlanabilecekleri bu protokolün hayırlı olmasını diliyorum. Bölgemiz açısından değerli olduğuna yürekten inandığım bu yatırımın yaptığımız sağlık anlaşmaları ile geniş kitlelere ulaştığını da görüyoruz ve bu durum bizleri ziyadesiyle mutlu ediyor ve gururlandırıyor” ifadelerini kullandı.

HERKESE HAYIRLI OLSUN

Yapılan protokolle ilgili olarak düşüncelerini dile getiren Memur Sendikaları Konfederasyonu Samsun İl Başkanı Hamdi Yıldız ise, “Konfederasyonumuza bağlı sendikalarımızın üyeleri ve bakmakla yükümlü oldukları birinci dereceden aile bireylerini kapsayacak bu hizmet ayrıcalığının, taraflara fayda getireceğini umuyoruz. Sağlıklı ve kaliteli bir yaşam sürecinde bu protokol ve iş birliğinin, herkese hayırlı olmasını diliyoruz” şeklinde konuştu.

SIRADAKİ HABER
}