Haberlerİftarda buluştular

İftarda buluştular

Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası (Bem-Bir-Sen) Samsun Şubesi tarafından Havza'da iftar yemeği düzenledi

İftarda buluştular

Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası (Bem-Bir-SenSamsun Şubesi tarafından Havza’da iftar yemeği düzenledi. Özel bir tesiste düzenlenen iftar programına Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Bem-Bir-Sen Samsun Şube Başkanı Savaş Gayretli, AK Parti Havza İlçe Başkanı Kadir Kayan, Bem-Bir-Sen Havza Temsilcisi Ömer Faruk Çörekçioğlu ve üyeler katıldı.

AYNI LOKMAYI PAYLAŞIYORUZ

İftar yemeğinden sonra konuşan Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir davet için Gayretli’ye teşekkür ederek, “Havza için birlikte çalıştığımız mesai arkadaşlarımız ile aynı lokmayı paylaşmak, aynı sofrayı paylaşmak benim için onur verici. Allah birlik ve beraberliğimizi daim kılsın” dedi. Bem Bir Sen Samsun Şube Başkanı Savaş Gayretli ise iftar programına katılanlara teşekkür ederek, “Bu yıl, Samsun’da tek iftar programı yapmak yerine iftar programlarımızı ilçelerimizde üyelerimiz ile yapmak istedik. Bu gece davetimize icabet ederek, bizleri yalnız bırakmayan tüm kardeşlerimize teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

 

SIRADAKİ HABER
}