HaberlerLadik'ten Şanlıurfa'daki öğrencilere hediye

Ladik'ten Şanlıurfa'daki öğrencilere hediye

Ladik Halk Eğitimi Merkezince (HEM), Şanlıurfa'nın Harran ilçesi Koruyer Köyü Ballıca İlkokulu öğrencilerine şiş örgü tavşan gönderildi

Ladik'ten Şanlıurfa'daki öğrencilere hediye

 Ladik HEM Müdürü Nevzat Ayyıldız, yaptığı açıklamada, açtıkları şiş örücülüğü kursuna katılan bayan kursiyerlerin yaptığı çalışmaların Şanlıurfa'nın Harran ilçesindeki Koruyer Köyü Ballıca İlkokulu öğrencilerine hediye edildiğini söyledi.

DEVAM EDECEĞİZ

Oyuncakların ulaşmasının ardından öğrencilerden teşekkür mektubu aldıklarını belirten Ayyıldız, "Sosyal sorumluluk projesi kapsamında İŞKUR desteğiyle açtığımız kursta bayan kursiyerlerimizin yaptığı 30 oyuncak örgü tavşanı ilkokul öğrencilerine göndermeyi kararlaştırdık. Oradaki öğrenciler oyuncak tavşanları alınca çok sevinmişler. Bize sevinçlerini belirten teşekkür mektubu ve resim gönderdiler" dedi. Ballıca İlkokulu ile irtibat halinde olmaya devam edeceklerini anlatan Ayyıldız, yaptıkları şiş veya bez bebek, tavşan ve diğer ürünleri başka okullara da öğrencilerin faydalanabilmesi için göndermeye devam edeceklerini kaydetti.

 

SIRADAKİ HABER
}