HaberlerKocaeli HaberleriBaşkan Söğüt, engelli vatandaşlarla buluştu

Başkan Söğüt, engelli vatandaşlarla buluştu - Kocaeli Haberleri

Engelli vatandaşlarla bir araya gelen Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, 'Yaptığımız yatırımlarda engellilerimizin ihtiyaçlarını da gözetiyoruz' dedi.

Başkan Söğüt, engelli vatandaşlarla buluştu

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Tütünçiftlik Demokrasi ve Şehitler Meydanı'nda yer alan Engelliler Yaşam Merkezi'nde engelli vatandaşlarla bir araya geldi. Başkan Söğüt'e Belediye Başkan Yardımcısı Osman Yurt ve AK Parti İlçe Başkanı Ramazan Tuna da eşlik etti. Sohbet ortamında gerçekleşen buluşmada konuşan Başkan Şener Söğüt, ilçede yapılacak projeler hakkında da bilgiler aktardı.
'Engelli kardeşlerimizin gözünde bir pırıltı görebilmek, yüzlerindeki tebessüme şahit olabilmek için çalışıyoruz' diyen Başkan Şener Söğüt, 'Toplumda engelli vatandaşlarımıza karşı olan hassasiyetin artmasına katkıda bulunacak çalışmaları hep birlikte gerçekleştireceğiz. Amacımız engelsiz bir Körfez. Bunun için bugüne kadar önemli adımlar atıldı ve birlikte bu adımları atmayı sürdüreceğiz' dedi.
Engelli vatandaşları da düşünerek projelerini hayata geçirdiklerini kaydeden Başkan Şener Söğüt, 'Engelli kardeşlerimizin gözünde bir pırıltı görebilmek, yüzlerindeki tebessüme şahit olabilmek için çalışıyoruz. Yaptığımız yatırımlarda engellilerimizin ihtiyaçlarını da gözetiyoruz. Çünkü bir toplum, engellileri ne denli mutluysa ve refah içinde yaşıyorsa o denli medenidir. Bizler bunu başarmak için deyim yerindeyse taşın altına elimizi koyuyoruz' ifadelerini kullandı.

SIRADAKİ HABER
}