Haberler'Fikriye ve Latife' Haber Radyo'da

'Fikriye ve Latife' Haber Radyo'da

19 Mayıs 1919'un 100. yıl etkinlikleri kapsamında, Mustafa Kemal'e aşık iki kadının vazgeçemedikleri büyük sevdalarının aynı sahneye taşındığı ödüllü oyun ''Fikriye ve Latife- Mustafa Kemal'i sevdim'' Samsun'da sahneleniyor.

'Fikriye ve Latife' Haber Radyo'da

20 Mayıs Pazartesi günü tiyatroseverlerle buluşacak olan iki kadının aşkını büyük bir ustalıkla tiyatro sahnesine taşıyan Dilruba SaatçiHaber Radyo Genel Yayın Yönetmeni Cumhur Kocaoğlu'nu ziyaret etti.

OLDUKÇA HEYECANLIYIZ

Saatçi burada yaptığı konuşmada, ''Bu akşam çok güzel şeyler olacak. Ben de bir Samsunlu olarak burada olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Milli Mücadele'nin 100. yılında Samsun'a davet edilmiş olmak tarifi olmayan bir şey bizler için. Sahnede, iki kişinin tek bir insan için verdikleri aşk ve sevgi mücadelesine şahit olacaksınız. Yargısız bir oyun, 15. senesinde ve bunu sizlerle birlikte yaşıyor olacağız. Oldukça heyecanlıyız.'' ifadelerine yer verdi.

Tiyatro gösterisi, 20 Mayıs Pazartesi günü saat 21.15'te Samsun Büyükşehir Belediyesi Atakum Sanat Merkezi'nde tiyatroseverlerle buluşacak.

 

SIRADAKİ HABER
}