HaberlerSamsunspor HaberleriSamsunspor'dan İstanbul'da 2. zirve

Samsunspor'dan İstanbul'da 2. zirve - Samsunspor Haberleri

Yılport Samsunspor'da İsmail Uyanık ve Yüksel Yıldırım zirvesinin ardından, İstanbul'da ikinci bir zirve daha yapıldı. Başkan İsmail Uyanık, Genel Menajer Mustafa Aztopal ve Teknik Menajer Yücel Uyar, İstanbul'da bir araya gelerek, gelecek sezonun planlamasını yaptı

Samsunspor'dan İstanbul'da 2. zirve

 

NEDENLER KONUŞULDU

 Yılport Samsunspor'da Başkan İsmail Uyanık ile Yıldırım Holding İcra Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım'ın İstanbul'da camiayı yeniden ayağa kaldıran toplantısının ardından, önceki gün yine kritik bir toplantı gerçekleştirildi. İstanbul'da bulunan Başkan İsmail Uyanık ile Genel Menajer Mustafa Aztopal ve Teknik Menajer Yücel Uyar toplantı yaptı. Genel bir sezon değerlendirmesinin yapıldığı toplantıda, başarısızlığın nedenleri de konuşuldu.

ACELE EDİLMEYECEK

Toplantının ikinci bölümü ise gelecek sezona ayrıldı. Liglerin eylül ayında başlayacak olmasından dolayı acele edilmemesi ve 1 hafta daha kulüp profesyonellerinin dinlenmesi kararı çıktı. Bu süre içerisinde Başkan Uyanık, Uyar ve Aztopal ise çalışmalarını sürdürecek. Ardından ise teknik ekip, futbolcular ve idari kadro konusunda gerekli fizibilitenin ortaya çıkarılmasıyla hızlı bir şekilde çalışmalar başlayacak. Kulüpte acil yapılması gerekenler ise sürdürülecek.

SIRADAKİ HABER
}