HaberlerSamsunspor HaberleriMustafa Aztopal: 'Gidene kal denmez'

Mustafa Aztopal: 'Gidene kal denmez' - Samsunspor Haberleri

Samsunspor Genel Menajeri Mustafa Aztopal, 'Oyuncularımızdan gitmek isteyenin olduğunun sizden duyuyorum. Biz henüz oyuncularımızla görüşmedik. Ancak gitmek isteyen olursa da kal denmez. Çünkü kafasında gitmek varsa bize faydası dokunmaz' dedi

Mustafa Aztopal: 'Gidene kal denmez'

YÜKSELİŞ SEZONU

Samsunspor Genel Menajeri Mustafa Aztopal, takımdan bazı oyuncuların gitmek istediği iddialarına ilişkin net konuştu. Aztopal, "Öncelikle başkanımız İsmail Uyanık'la yaptığımız toplantının ardından kabaca yol haritasını çizdik. Çok detaylıca bir yeni sezon planlaması değildi. Önümüzdeki hafta itibariyle yeni sezon çalışmalarına tamamen başlayacağız. 'Yükseliş Sezonu'nda artık her anlamda bildiğimiz bu ligde şampiyonluk hedefiyle sezona başlayacağız" diye konuştu.

SİZDEN DUYUYORUM

Mustafa Aztopal, "Takımdan oyuncuların gitmek istediğini sizden duyuyorum. Biz henüz hiç bir oyuncumuzla görüşmedik. Önümüzdeki haftadan sonra hızlı bir şekilde oyuncularımızla tek tek görüşeceğiz. Şu anda takımımızda sözleşmesi biten oyuncumuz yok. Hepsi bizim mukaveleli oyuncularımız. Ancak yöneticilik hayatımda savunduğum noktalardan birisi de gitmek isteyeni göndereceksin. Çünkü kafasında gitmek varsa sana faydalı olamaz. Görüşmelerden sonda her şey netleşir" dedi.

Selçuk KAYA

SIRADAKİ HABER
}