HaberlerKars HaberleriKars Emniyet Müdürlüğü bahçesi ağaçlandırıldı

Kars Emniyet Müdürlüğü bahçesi ağaçlandırıldı - Kars Haberleri

Geçtiğimiz yıl yeni yerleşkesinde hizmet vermeye başlayan Kars Emniyet Müdürlüğü bahçesine fidan dikildi.

Kars Emniyet Müdürlüğü bahçesi ağaçlandırıldı

Müdürlük bahçesindeki oluşturulan alanda düzenlenen törene, Vali Türker Öksüz, 14. Mekanize Piyade Tugay Komutanı Tuğgeneral Özgür Nuhut, Emniyet Müdürü Ümit Bitirik, müdür yardımcıları, daire müdürleri ve Yenişehir Ortaokulu öğrencileri katıldı.
Emniyet Müdürlüğü Bahçesi'ne katılımcılar tarafından fidanlar dikildi, dikilen fidanlara can suyu verildi. Protokol üyeleri üzerinde adlarının yazılı olduğu levhaları fidanların üzerine astı.
Fidan dikimi sonrası gazetecilere açıklamada bulunan Kars Emniyet Müdürü Ümit Bitirik, karınca kararınca Kars'ın daha yeşil bir alana sahip olması için müdürlük bahçesine fidan diktiklerini söyledi.
Geçtiğimiz yılda ağaçlandırma çalışması yaptıklarını ifade eden Müdür Bitirik, 'Kars'ın her tarafının yemyeşil ve fidanlarla kaplı olmasını istiyoruz. Bugünde Emniyet Müdürlüğümüz bahçesinde fidanları toprakla buluşturduk. Başta sayın valimiz olmak üzere kurum müdürlerimiz ve öğrencilerimiz de bizlere fidan dikme etkinliğinde destek verdi. Biz de onlara destek vereceğiz ve fidan dikme çalışmalarımız devam edecek. Bugün de başta huş ve çam ağaçları olmak üzere çeşitli fidanları toprakla buluşturduk' dedi.
Fidan dikimi sonrası fidan dikiminde destek veren Yenişehir Ortaokulu öğrencileri Kars Valisi Türker Öksüz, Garnizon Komutanı Özgür Nuhut, Emniyet Müdürü Ümit Bitirik ve polisler ile hatıra fotoğrafı çektirdiler.

SIRADAKİ HABER
}