HaberlerSamsun Büyükşehir Belediye Meclisi iftarda buluştu

Samsun Büyükşehir Belediye Meclisi iftarda buluştu

Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından belediye başkanları ve meclis üyelerinin katılımıyla iftar programı düzenlendi. Samimi bir ortamda gerçekleşen iftarın ardından konuşan Başkan Mustafa Demir, 'Zor kararlar aldığımız zamanlar olacak, yoğun çalışma temposu içerisinde olacağız. Şu kısa sürede gördük ki; niyetimizden asla şüphe yok' dedi

Samsun Büyükşehir Belediye Meclisi iftarda buluştu

Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından belediye başkanları ve meclis üyelerinin katılımıyla iftar programı düzenlendi. 31 Mart seçimlerinin ardından oluşan belediye meclisinin birlikte ilk iftarı olma özelliğini de taşıyan program Sevgi Kafe'de yapıldı.

NİYETİMİZDEN ASLA ŞÜPHE YOK

Samimi bir ortamda gerçekleşen iftar programının ardından konuşan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, "Allah, bu güzel şehirdeki güzel insanlara hakkıyla hizmet etmeyi hepimize nasip etsin. Zor kararlar aldığımız zamanlar olacak, yoğun çalışma temposu içerisinde olacağız. Şu kısa sürede birbirimizi gördük ki; niyetimizden asla şüphe yok. Yaptığımız her şeyi 40 sefer ölçüp bir kere biçerek, Karadeniz'in merkezindeki dünya harikası bu şehre hizmet etmeyi Allah nasip etsin. Allah, hepimizi sağlık sıhhat içerisinde bayrama kavuştursun" ifadelerini kullandı.

SIRADAKİ HABER
}