HaberlerSamsunspor HaberleriToplantılar Samsun'a taşınıyor

Toplantılar Samsun'a taşınıyor - Samsunspor Haberleri

Samsunspor Genel Menajeri Mustafa Aztopal, Teknik Menajer Yücel Uyar ve Teknik Direktör İsmet Taşdemir'in, önümüzdeki hafta içi Samsun'da bir araya gelerek yeni sezonun planlamasını yapacak.

Toplantılar Samsun'a taşınıyor

Samsunspor'da İstanbul'daki zirvelerin ardından toplantılar Samsun'a taşınıyor. Samsunspor Başkanı İsmail Uyanık ve Yıldırım Holding İcra Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım zirvesinin ardından, geçtiğimiz günlerde bu kez de Başkan Uyanık, Genel Menajer Mustafa Aztopal ve Teknik Menajer Yücel Uyar'la bir araya gelmişti. Son olarak ise Genel Menajer Aztopal ve Teknik Menajer Uyar, Teknik Direktör İsmet Taşdemir'le de yine İstanbul'da kısa bir toplantı yapıp geçmiş sezonun değerlendirmesini gerçekleştirdi.

DURUMU NETLEŞECEK

Toplantıların artık Samsun'a taşındığı belirtildi. Önümüzdeki hafta başında Samsunspor Genel Menajeri Mustafa Aztopal, Teknik Menajer Yücel Uyar ve Teknik Direktör İsmet Taşdemir'in bir araya geleceği öğrenildi. O zamana kadar Teknik Direktör Taşdemir'in durumunun da netleşeceği ve 'devam' kararı çıkması halinde gelecek sezonun planlamasına başlanacağı ifade edildi. Bu toplantıda takımdan gidecek isimlerle, transferi düşünülen oyuncuların da masaya yatırılacağı belirtildi.

SIRADAKİ HABER
}