HaberlerBaşkan Necattin Demirtaş: 'Güzelliği temsil ediyorsunuz'

Başkan Necattin Demirtaş: 'Güzelliği temsil ediyorsunuz'

Samsun Sanatçılar Derneği Başkanı Ömer Mutlu ile yönetim kurulu üyelerini ağırlayan İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, ''Sanatınızla, yaptıklarınızla hem toplum aydınlanıyor hem dünyamıza, yaşamımıza zenginlik katıyorsunuz. Siz aynı zamanda topluma yön gösteren kişilersiniz. Sizler hep güzelliği temsil ediyorsunuz'' dedi.

Başkan Necattin Demirtaş: 'Güzelliği temsil ediyorsunuz'

İlkadım Belediye Başkanı Necattin DemirtaşSamsun Sanatçılar Derneği Başkanı Ömer Mutlu ile yönetim kurulu üyelerini makamında ağırladı. Gazi başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette Dernek Başkanı Ömer Mutlu ile yönetim kurulu üyeleri, Demirtaş'a başarı temennilerini iletti.

DESTEK OLACAĞIZ

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Başkan Necattin Demirtaş, "Sanatınızla, yaptıklarınızla hem toplum aydınlanıyor hem dünyamıza, yaşamımıza zenginlik katıyorsunuz. Siz aynı zamanda topluma yön gösteren kişilersiniz. Sizler hep güzelliği temsil ediyorsunuz. Bizim bütün sanat camiasıyla, eğitim camiasıyla her alanda bu şehir için çalışan insanlarımız ile birlikteliklerimiz olacak.İlçe halkının sanata ve sanatçıya olan ilgisini öne çıkarmak adına imkanlarımız dahilde belediye olarak çeşitli etkinliklerle sanatçılar ile sanat severleri buluşturacağız. Kentteki sanat etkinliklerinin yaygınlaşması için TSM, THM, koroları, halkımızın katılım sağlayacağı şenlikler bizler için önemli bir yer tutuyor. Biz sanatçılarımızla, çalışmalarımızın sadece etkinliklerden etkinliğe olmamasını istiyoruz. Bu nedenle ilişkilerimizi sıkı tutup, gönül bağlarımızı koparmıyoruz. Bu manada Samsunlu sanatçılara sahip çıkılması gerektiğini düşünüyoruz'' diye konuştu.

SIRADAKİ HABER
}