HaberlerSamsunspor Haberleriİsmet Taşdemir ikiye böldü

İsmet Taşdemir ikiye böldü - Samsunspor Haberleri

Samsunspor yönetimi, idari ekip ve futbol komitesinin Teknik Direktör İsmet Taşdemir, konusunda ikiye bölündüğü öğrenildi. Bir grup devam edilmesi yönünde görüş bildirirken, diğerlerinin ise yolların ayrılmasının faydalı olacağını söylediği belirtildi.

İsmet Taşdemir ikiye böldü

Samsunspor'da yeni sezon öncesi en önemli konuların başında Teknik Direktör  İsmet Taşdemir'in geleceği geliyor.

TAŞKIN'DAN DAHA İYİ

Görevde kaldığı süre içerisinde bir önceki teknik adam Taner Taşkın'a göre daha iyi bir ortalama tutturan Taşdemir'in buna rağmen yıldızı taraftarlarla hiç barışmadı. Taşdemir'in savunma ağırlıklı oyunu da kimseyi memnun etmezken, gelen başarısızlıkla birlikte taraftarlar deneyimli teknik adamla yolların ayrılması görüşünde birleşti. Ancak bir kısım taraftar da Taşdemir'in görevinin başında kalması gerektiğini savunuyor.

SON KARAR BAŞKANDA

Samsunspor taraftarının ikiye bölünmesiyle yönetim, idari ekip ve futbol komitesinin de hemen hemen aynı görüşte olduğu öğrenildi. Bir grubun tüm imkanlara rağmen gelen başarısızlığın faturasını İsmet Taşdemir'e kestiği öğrenildi. Diğer grup ise transferin son günlerine yakın bir zamanda gelen Taşdemir'in gerekli hamleleri yapamadığı ve bir şansı daha hak ettiğini savunuyor. Son kararı ise Samsunspor Başkanı İsmail Uyanık'ın vereceği, Samsun'da önümüzdeki günlerde yapılacak toplantıya kadar durumun netleşeceği öğrenildi.

SIRADAKİ HABER
}