HaberlerKocaeli HaberleriÖzel öğrencilerden, yardıma muhtaç vatandaşlara iftariyelik

Özel öğrencilerden, yardıma muhtaç vatandaşlara iftariyelik - Kocaeli Haberleri

Cemil Meriç Engelsiz Yaşam Merkezi öğrencileri Kocaeli Barınma, Konaklama ve Sosyal Yardım Merkezi'nde kalan vatandaşlar için iftarlık kurabiye hazırladı.

Özel öğrencilerden, yardıma muhtaç vatandaşlara iftariyelik

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nin 17- 35 yaş aralığında bulunan, eğitilebilir ya da öğretilebilir durumda olan, hafif ve orta düzeyde zihinsel engelli bireylere yönelik hayata geçirdiği Cemil Meriç Engelsiz Yaşam Merkezi, engellilerin sosyal ve kültürel etkinliklere katılımını sağlamak amacıyla önemli etkinlikler düzenliyor. Bu kapsamda içinde Ramazan ayı nedeniyle özel öğrenciler Kocaeli Barınma, Konaklama ve Sosyal Yardım Merkezi'nde kalan vatandaşlar için iftarlık kurabiye hazırladı.
Özel öğrenciler iftar için hazırladıkları kurabiyeleri Barınma, Konaklama ve Sosyal Yardım Merkezine kendileri ulaştırdı. Yaptıkları kurabiyeleri barınma merkezinde kalan vatandaşlara ikram eden Cemil Meriç Engelsiz Yaşam Merkezi öğrencileri, orada kalan vatandaşlarla da sohbet etme şansı buldu. Kurabiyelerden dolayı çok teşekkürlerini belirten vatandaşlar özel öğrencilerle hatıra fotoğrafı çektirdi.

SIRADAKİ HABER
}