HaberlerSanayinin yiğitleri Türkiye üçüncüsü

Sanayinin yiğitleri Türkiye üçüncüsü

Motor ustasından kuaföre kadar birçok meslekten öğrencinin yer aldığı İlkadım Mesleki Eğitimi Merkezi Futbol Takımı, 'Sanayinin Yiğitleri 15 Temmuz'un Kahramanları Futbol Turnuvası'nda Türkiye üçüncüsü olup, fair-play ödülüne layık görüldü.

Sanayinin yiğitleri Türkiye üçüncüsü

Gençlik ve Spor Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı ile Esnaf ve Sanatkarlar Derneği tarafından Mersin'de yapılan 'Sanayinin Yiğitleri 15 Temmuz'un Kahramanları Futbol Turnuvası'nda İlkadım Mesleki Eğitimi Merkezi Futbol Takımı Türkiye üçüncüsü olma başarısına imza atarken aynı yarışmada fair-play ödülüne de layık görüldü. Motor ustasından kuaföre kadar birçok farklı meslekten öğrencinin katıldığı turnuvada dereceye giren İlkadım Mesleki Eğitimi Merkezi Futbol Takımına okulda ödül töreni düzenlendi.

KASAPOĞLU'NDAN MÜJDESİ

Her meslekten öğrencinin katıldığı 'Sanayinin Yiğitleri 15 Temmuz'un Kahramanları Futbol Turnuvası'nda dereceye giren İlkadım Mesleki Eğitimi Merkezi öğrencilerine kupa ve madalyalarını Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, İlkadım Milli Eğitim İlçe Müdürü Halil İbrahim Akmeşe ve ESDER Samsun Şubesi Başkanı İlhan Aytaş takdim etti. Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu İlkadım Mesleki Eğitimi Merkezi Futbol Takımına ücretsiz Çanakkale Gezisi müjdesi verdi.

Mustafa CİVELEK

SIRADAKİ HABER
}