Haberler19 Mayıs'ın 100. yılında RE/MAX'lılar Samsun'da

19 Mayıs'ın 100. yılında RE/MAX'lılar Samsun'da

Re/max ofislerinin başarılı gayrimenkul danışmanları, Re/max Samsun'un daveti üzerine kentte geldi ve 100. yıl kutlamalarına katıldı

19 Mayıs'ın 100. yılında RE/MAX'lılar Samsun'da

Re/max ofislerinin başarılı gayrimenkul danışmanları, Samsun’a gelerek 19 Mayıs 1919’un 100. Yıl coşkusuna ortak oldular. Re/Max 100’ler Kulübü Gayrimenkul Danışmanı İbrahim Sarıçay’ın, başarılı satışlarından dolayı almış olduğu ödül üzerine “Doğu Karadeniz ve Batum” gezisinde pekiştirdiği dostluklar, Samsun’da da devam etti.

DOLU DOLUSAMSUN TURU

İki günlük gezi süresince ekip Tütün İskelesi, Atatürk Anıtı, Bandırma Vapuru, Atatürk müzesi, golf kulübü, seyir terası, Çobanlı İskelesi başta olmak üzere Samsun’un birçok noktasını gezdi. Ekip, Doğu Park’ta yapılan Solotürk gösterisi ve Fener Alayı’na hayran kaldı. Konuklar iftar yemeğinde ise Samsun Remax-Mina Brokeri Hakan Yavuz tarafından Yelken Kulübü’nde ağırlandı. Misafirler, Samsun’da çok etkilendiklerini ve çok beğendikleri ifade ettiler. Bir diğer gün ise misafirler, Re/max Samsun ofisinde bilgi ve tecrübelerini paylaştılar. Toplantı sonunda konuklar, Hakan Yavuz ve İbrahim Sarıçay’a hediye taktim ettiler.

SIRADAKİ HABER
}