HaberlerMedicana'dan bir sözleşme daha

Medicana'dan bir sözleşme daha

Medicana International Samsun Hastanesi, kurumsal anlaşmalarına Karadeniz Tiyatrolar Birliği Derneği (KATİB) Yönetim Kurulu ile yapmış olduğu kurumsal sağlık sözleşmesini de ekledi

Medicana'dan bir sözleşme daha

 

Sözleşme KATİB Yönetim Kurulu Başkanı Atilla Özgen ile Medicana Samsun Hastanesi Genel Müdürü Güner Armutlu arasında imzalandı. Sözleşmede Dernek Başkan Yardımcısı Metin Piyale,  yönetim kurulu üyesi Ersoy Çelikpazu da bulundular. Ziyarette ayrıca temmuz ayında Amasya’da gerçekleştirilecek olan Tiyatro Köyü Projesi de istişare edildi. Her iki taraf arasında yapılan protokol gereği; KATİB üyeleri ve bakmakla yükümlü oldukları birinci dereceden aile bireyleri, Karadeniz Bölgesi’nin en büyük hastane yatırımlarından olan Medicana International Samsun Hastanesi’nin sunmuş olduğu ayrıcalıklı ve kapsamlı sağlık hizmetiyle buluşuyor.

SANAT VE SAĞLIK YAN YANA

Yapılan protokol kapsamında bilgi veren Medicana Samsun Hastanesi Genel Müdürü Güner Armutlu, “Medicana Samsun Hastanesi olarak yapmış olduğumuz kurumsal anlaşmaları çok önemsiyoruz. Sanatla sağlığın yan yana durması oldukça anlamlı. Medicana Samsun Hastanesi yapmış olduğu sanat ve spor destekli çalışmalarla bölgede önemli bir boşluğu dolduruyor. Sanatı ve sanatçıyı desteklemeye devam edeceğiz. Hastanemizde vermiş olduğumuz hizmetlerin geniş kesimlerce kabul görmesi ve Samsun halkının teveccühünü kazanmış olmak bizleri onurlandırıyor. Bugün Medicana Samsun Hastanesi; Medicana Sağlık Grubu’nun Karadeniz ve bölge ülkelere açılan kapısı konumundadır. Sunmuş olduğumuz dahili ve cerrahi branşlardaki sağlık hizmetleri yanında özellikli bölümlerden onkoloji merkezimiz, tüp bebek merkezimiz, romatoloji, endokrinoloji bölümümüz, gastroenteroloji, ağız ve diş sağlığı, medikal estetik ve tam teşekküllü fizik tedavi hizmetlerimiz ile de Samsun ve bölge halkına kaliteli sağlık hizmeti sunmaktayız. Dahili ve cerrahi branşlarımızda hizmet veren uzman hekim kadromuz ve her geçen gün genişleyen gerek uzman gerekse akademik kadromuzla kaliteli sağlık hizmetimizi ekonomik koşullarla geniş kitlelere ulaştırma amaç ve arzusundayız. Bu vesileyle; KATİB yönetim kurulu ve üyelerine hastanemizin uluslararası standartlarda sunmuş olduğu hizmetlerden yararlanabilecekleri bu protokolün hayırlı olmasını diliyorum. Bölgemiz açısından değerli olduğuna yürekten inandığım bu yatırımın yaptığımız sağlık anlaşmaları ile geniş kitlelere ulaştığını da görüyoruz ve bu durum bizleri ziyadesiyle mutlu ediyor ve gururlandırıyor” dedi.

HAYIRLI OLSUN

Yapılan protokolle ilgili olarak düşüncelerini dile getiren KATİB Başkanı Atilla Özgen, “Derneğimize bağlı üyelerimiz ve bakmakla yükümlü oldukları birinci dereceden aile bireylerini kapsayacak bu hizmet ayrıcalığının, taraflara fayda getireceğini umuyoruz. Sanatla sağlık birbirine çok yakışan, birbirini destekleyen alanlar. Sağlıklı ve kaliteli bir yaşam sürecinde bu protokol ve iş birliğinin, herkese hayırlı olmasını diliyoruz” şeklinde konuştu.

SIRADAKİ HABER
}