HaberlerBafra'da yol çalışmaları başladı

Bafra'da yol çalışmaları başladı

Bafra Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçe merkezinde bozulan yolların onarım ve yamalarını yaparak yeni sezon asfalt çalışmalarına başladı

Bafra'da yol çalışmaları başladı

Belediye Fen İşleri ekipleri, ilçe genelinde bozulan yolların onarımı için çalışmalarını başlattı. Ekipler, öncelikli olarak, elektrik, telefon ve internet hatlarının yer altına alınması ve özellikle de doğalgaz hatlarının döşenmesi sonucu bozulan yollara müdahalede bulunarak asfalt yama çalışması gerçekleştiriyor. 2 yama öncesi temizlik, 2 yama ekibi olmak üzere 4 ayrı ekiple çalışmalarını yürüten Bafra Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, önceden tespitini yaptığı bozuk yolları hızla onarıyor.

HIZLICA BİTECEK

Yıpranan yollarda çalışmaları titizlikle sürdürdüklerini belirtenBafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, “Ekiplerimizin daha önceden tespitini yaptığı yerlerin asfalt yama çalışmalarına pazartesi günü itibarı ile başladık ve bir kısım mahallelerimizde bu çalışmalar bitti, bir kısmında da halen devam ediyor. İlçenin genelinde gerçekleştirilen asfalt yama çalışmaları kapsamında Bafra Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı asfalt yama ve yol onarım ekipleri, öncelikli olarak yollardaki bozuk yerleri keserek yama için uygun hale getiriyor. Ekipler daha sonra bozuk yerleri sıcak asfaltla kaplayarak onarıyor. İnşallah kısa zamanda ilçemizde ulaşımın verimliliğini aksatan yerlerin iyileştirme ve onarım çalışmalarını hızlı bir şekilde bitireceğiz” ifadelerini kullandı.

SIRADAKİ HABER
}