HaberlerSamsun HaberleriMilletvekili Neslihan Sancıoğlu, 'Seçmene bir ders olsun'

Milletvekili Neslihan Sancıoğlu, 'Seçmene bir ders olsun' - Samsun Haberleri

CHP Milletvekili Neslihan Hancıoğlu, 'Bugün göstermelik indirim yapanlar, dereyi geçtikten sonra yine bildiklerini okuyacak. Tıpkı Samsun'da yaptıkları gibi. Bunun bedelini vatandaşlarımız ödeyecek. Samsunluya yaşatılan, İstanbullu seçmene ders olsun' dedi.

Milletvekili Neslihan Sancıoğlu, 'Seçmene bir ders olsun'

Samsun Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) Meclisi'nde, su tüketim ve sayaç bakım bedellerinde yapılan artışın tartışmaları sürüyor. Karara bir eleştiri de CHPSamsun Milletvekili Neslihan Hancıoğlu'dan geldi.

GÖSTERMELİK İNDİRİM

Hancıoğlu,  zam kararının, rantçı belediyecilikle halkçı belediyecilik anlayışı arasındaki farkı, en somut şekilde ortaya koyduğunu ifade ederek, şunları kaydetti: "Bizler seçim döneminde, dilimiz döndüğü ve gücümüz yettiğince vatandaşlarımıza anlatmaya çalıştık. Koltuklarını kaybetmek istemeyenler, seçim öncesi göstermelik indirimlerle vatandaşlarımızı kandırmaya çalıştılar. 'Bu anlayış ne gönül, ne hizmet belediyeciliğidir. Anlayış değişmediği müddetçe, bunun bütün faturasını vatandaşlarımıza ödetecekler' diye uyardık bütün Samsunluları... İki ayda maskeleri düştü. Bugün göstermelik indirim yapanlar, dereyi geçtikten sonra yine bildiklerini okuyacak. Tıpkı Samsun'da yaptıkları gibi. Bunun bedelini vatandaşlarımız ödeyecek. Samsunluya yaşatılan, İstanbullu seçmene ders olsun! Ancak, İstanbulluların önünde bir fırsat var” ifadelerini kullandı.

SIRADAKİ HABER
}