HaberlerSamsun HaberleriYeni tesis yeni hedefler

Yeni tesis yeni hedefler - Samsun Haberleri

2017 yılının ekim ayında yapımına başlanan ve 2019 yılının mayıs ayında tamamlanan modern ve akıllı tesislerde Canik Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü yeni hedeflere imza atmak için kolları sıvadı

Yeni tesis yeni hedefler

MODERN VE AKILLI TESİS

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından 2017 yılında yapımına başlanan ve 2019 yılında tamamlanan modern akıllı spor tesislerinde Canik Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü hizmet vermeye başladı. Canik ilçe yerleşkesinde yer alan tesislerde en önemli ayrıntı ise engelli vatandaşların hizmetinde kullanılacak araç ve gereçler. Yeni tesislerde daha güzel işlere imza atacaklarını belirten Canik Gençlik ve Spor İl Müdürü Osman Abanoz, "Yeni tesislerde halkımıza daha iyi hizmetler vermeye hazırız" dedi.

HEDEF 10 BİN SPORCU

Abanoz ayrıca, "Spor okullarımızda kayıtlarımız başlayacak ve buradaki hedefimiz bütün kategorilerde 10 bin sporcuya ulaşabilmek. Canik ilçe olarak sporun her alanında var olacağız. Bizlere bu son model tesisleri kazandıran Gençlik ve Spor Bakanımız Muharrem Kasapoğlu'na, Samsun Valimiz Osman Kaymak'a ve Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu'na teşekkür ediyoruz" diye konuştu.

Salim YILDIZ ÖZEL

 

SIRADAKİ HABER
}