HaberlerAnlamlı iftar yarın

Anlamlı iftar yarın

Birçok kulübe yaptığı sosyal faaliyetler ile örnek olan 1453 Fatihspor, yarın geleneksel iftarını gerçekleştirecek. 1453 Fatihspor Başkanı ve Fatih Mahallesi Muhtarı Tonguç Ali Anıl, herkesi davet etti

Anlamlı iftar yarın

BİZLERİ MUTLU EDİYOR

Sportif başarılardan daha çok yaptığı sosyal yardım projeleri ile gündeme gelen 1453 Fatihspor, yarın gelenek iftar yemeğini düzenleyecek. Binlerce kişinin katıldığı iftarda 1453 Fatihspor Başkanı ve Fatih Mahallesi Muhtarı Tonguç Ali Anıl, herkesi davet etti. Anıl, “Her yıl gerçekleştirdiğimiz ve artık geleneksel hale gelen Şehitlerimize Vefa ve Saygı Turnuvası’na katılım yoğun olması bizleri mutlu ediyor. Yine geleneksel olan iftar programımıza da olan ilgini bizleri sevindiriyor" dedi.

OLMAMIZ GEREKEN YERDEYİZ

1453 Fatihspor ailesi olarak, bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da olmaları gereken her yerde olacaklarını söyleyen Başkan Anıl, “Yardıma ihtiyacı olana koşmaya, güvenlik güçlerimizin yanında olmaya, şehitlerimin kıymetli aileleriyle biraraya gelmeye, birlik ve beraberliğimiz ile örnek olmaya devam edeceğiz. Allah, birlik ve beraberliğimizi daim eylesin. Bu vesileyle aziz şehitlerimizi bir kez daha anıyor, şehitlerimizin anne ve babalarının ellerinden öpüyorum" diye konuştu.

Salim YILDIZ

SIRADAKİ HABER
}